„Mirrors” drugi tydzień na szczycie – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„Mirrors” drugi tydzień na szczycie
Dodano: 10 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Charts, Mirrors, Suit & Tie

Wygląda na to, że Justin ma kolejny hit w swojej dyskografii. Jak podaje UK Official Charts Company, „Mirrors” pozostaje drugi tydzień na szczycie listy najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Piosenka świetnie radzi sobie także w innych krajach Europy: Danii (miejsce 4.), Niemczech (miejsce 2.) czy Holandii (miejsce 11.).

***

Podczas gdy „Mirrors” rozkręca się na europejskim rynku, „Suit & Tie” szaleje w Ameryce. Po występie Justina w „Saturday Night Live” singiel powrócił do czołowej dziesiątki notowania iTunes, gdzie obecnie zajmuje 4. pozycję. To nie koniec dobrych wieści. Miło nam oznajmić, że pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „The 20/20 Experience” sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w ilości przekraczającej 1 000 000 egzemplarzy, co daje mu status platynowego singla. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI