» „Suit & Tie” – premiera Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Koniec czekania! Zegar na oficjalnej stronie Justina dobił do zera, a naszym oczom ujawnił się odtwarzacz z piosenką. Tak jak wcześniej spekulowano, pierwszy singiel nosi nazwę Suit & Tie, a gościnnie pojawia się na nim Jay-Z. Zapraszamy do odsłuchania piosenki na oficjalnej stronie artysty. Poniżej możecie też zobaczyć oficjalną okładkę wydawnictwa.

POSŁUCHAJ

..

Justin napisał także otwarty list do fanów:

Otwarty list do fanów:
Mam nadzieję, że to zrozumiecie. To był jedyny właściwy sposób, aby Wam to przekazać.  Niektórzy ludzie mogą mnie krytykować za ostatnie 3 dni, ale przecież to było zabawne, prawda? Prawda?? Poza tym, wolałbym mówić bezpośrednio do Was wszystkich.
Cóż… Koniec dokuczania. Mimo, że było z tym dużo zabawy.

Ten rok jest dla mnie ekscytujący. Jak zapewne słyszeliście przez „pocztę pantoflową” szykuję się na wielki powrót w 2013.
W czerwcu ubiegłego roku, po cichu zacząłem pracować nad moją kolejną przygodą z tym, co kocham robić najbardziej – MUZYKĄ.
Inspiracja do tego naprawdę przyszła znikąd i szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się tego. Po prostu wszedłem do studia i zacząłem odtwarzać różne dźwięki i piosenki. To był prawdopodobnie najlepszy okres w mojej karierze… Po prostu tworzyłem. Bez żadnych zasad i naprawdę sprawiało mi to radość.
Jestem strasznie podekscytowany tym, co mam zamiar Wam pokazać.
Nazywałem to The 20/20 Experience”, premiera w tym roku.
Mam nadzieję, że znajdziecie przyjemność w tym co usłyszycie, tak samo jak ja podczas tworzenia.
o wszystko co chciałem Wam powiedzieć… Wiem, wiem! Znów się drażnię!
Przygotuj się. To będzie zabawa (no, przynajmniej dla mnie).

– Justin

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT