» „The 20/20 Experience” w sieci! Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Chociaż premiera najnowszego, trzeciego albumu Justina Timberlake’a „The 20/20 Experience” oficjalnie zaplanowana jest na 19 marca, to można go wysłuchać… już teraz! JT postanowił sprawić swoim fanom kolejną niespodziankę i udostępnił cały krążek na iTunes. Do tej pory znaliśmy tylko dwa single z nadchodzącej płyty: „Mirrors” i „Suit & Tie” nagrany z Jayem-Z, ale już po wydaniu tych dwóch singli wiadomo było, że po kilkuletniej przerwie Justin wraca w wielkim stylu i świetnej formie! Album będzie dostępny także w wersji deluxe, na której znajdą się dwa dodatkowe numery, niestety nie dane nam było odsłuchać wczoraj obu utworów.

Z wiadomych przyczyn, nie dajemy załącznika do pobrania albumu. Mamy nadzieję, że wszyscy fani zakupią album (najlepiej w pierwszym tygodniu, żeby dobrze wypadł na liście OLiS). Krążek będzie także do wygrania na naszej stronie, więc bądźcie czujni.

Poniżej daty wydania albumu w poszczególnych krajach:

15 marca: Turcja, Szwajcaria, Szwecja, Holandia, Irlandia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Australia, Nowa Zelandia

18 marca: Polska, RPA, Portugalia, Norwegia, Węgry, Grecja, UK, Francja, Dania, Czechy, Azja

19 marca: Stany Zjednoczone, Kanada, Ameryka Łacińska (Meksyk, Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kostaryka), Włochy, Rosja, Hiszpania

20 marca: Japonia

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT