„The 20/20 Experience” w sieci! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„The 20/20 Experience” w sieci!
Dodano: 12 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: The 20/20 Experience

Chociaż premiera najnowszego, trzeciego albumu Justina Timberlake’a „The 20/20 Experience” oficjalnie zaplanowana jest na 19 marca, to można go wysłuchać… już teraz! JT postanowił sprawić swoim fanom kolejną niespodziankę i udostępnił cały krążek na iTunes. Do tej pory znaliśmy tylko dwa single z nadchodzącej płyty: „Mirrors” i „Suit & Tie” nagrany z Jayem-Z, ale już po wydaniu tych dwóch singli wiadomo było, że po kilkuletniej przerwie Justin wraca w wielkim stylu i świetnej formie! Album będzie dostępny także w wersji deluxe, na której znajdą się dwa dodatkowe numery, niestety nie dane nam było odsłuchać wczoraj obu utworów.

Z wiadomych przyczyn, nie dajemy załącznika do pobrania albumu. Mamy nadzieję, że wszyscy fani zakupią album (najlepiej w pierwszym tygodniu, żeby dobrze wypadł na liście OLiS). Krążek będzie także do wygrania na naszej stronie, więc bądźcie czujni.

Poniżej daty wydania albumu w poszczególnych krajach:

15 marca: Turcja, Szwajcaria, Szwecja, Holandia, Irlandia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Australia, Nowa Zelandia

18 marca: Polska, RPA, Portugalia, Norwegia, Węgry, Grecja, UK, Francja, Dania, Czechy, Azja

19 marca: Stany Zjednoczone, Kanada, Ameryka Łacińska (Meksyk, Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kostaryka), Włochy, Rosja, Hiszpania

20 marca: Japonia 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI