» 3 album studyjny Justina w 2013? Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Co jakiś czas powracają do nas plotki o kolejnym krążku studyjnym Timberlake’a. Trudno żeby ich nie było, skoro po wielkim sukcesie komercyjnym „FutureSex/LoveSounds” Justin na sześć lat zniknął z muzycznej areny.

W ostatnim czasie sporo osób wypowiedziało się na temat rzekomego albumu. Pierwsze informacje zdradził prezenter Radia Canada, Alexandre PareNowy album Justina Timberlake’a na wiosnę. Nie mogę się doczekać. – napisał na portalu społecznościowym Twitter. Mało kto jednak zwrócił na jego słowa uwagę, gdyż przyznacie rację, że to mało wiarygodne źródło.

Następne szczegóły zdradziła już „osoba wyżej postawiona”, a dokładniej dyrektor francuskiego oddziału Jive, Jérémy ParayreNowy album Justina Timberlake’a wreszcie gotowy. Premiera w marcu. – oznajmił na swoim profilu. Większość z Was czytając to puknie się w czoło i pomyśli, że to nie możliwe, by na 3 miesiące przez premierą krążka nie było żadnego potwierdzenia ze strony samego zainteresowanego. My również podchodzimy do tych informacji sceptycznie.

Nie przekonują nas nawet publiczne dyskusje Justina z Robem Knoxem (producentem „Dead And Gone”), ani jego tajemnicze życzenia noworoczne – Życzę Wam szczęśliwego i zdrowego 2013 roku. Ciekawe co przygotował dla nas nowy rok. #nigdy nie wiadomo.”

Naszą uwagę zwrócił dopiero wpis jednego z redaktorów Billboardu, Billa Werde’aLudzie pytają mnie kto będzie rządził na listach w 2013. Myślę, że ten rok będzie należał do @jtimberlake & @ladygaga. (…)

Bill Werde jako jeden z pierwszych zdradził informacje na temat ostatniego krążka Christiny Aguilery, więc uważamy go za wiarygodne źródło. Miejmy nadzieję, że i tym razem jego słowa się sprawdzą.

Podkreślamy, że nikogo z wyżej wymienionych osób nie możemy brać jako 100-procentowe źródło, dlatego też zalecamy podchodzić do tych informacji z dystansem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT