3 nominacje MTV Video Music Awards Japan dla Justina! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
3 nominacje MTV Video Music Awards Japan dla Justina!
Dodano: 01 Kwi 2014  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Awards, Holy Grail, Take Back The Night

Choć Timberlake nie koncertował w Kraju Kwitnącej Wiśnii od lat, to nadal jest tam bardzo popularny i doceniany. Tym razem Justin wyróżniony został przez japoński oddział MTV trzema nominacjami MTV Video Music Awards Japan. Kategorie, w których JT ma szansę na statuetkę to Best Male Video i Best Choreography za „Take Back The Night” oraz Best Hip-Hop Video za „Holy Grail”.

Jeżeli chcecie pomóc Justinowi w zdobyciu pierwszej w karierze statuetki MTV Video Music Awards Japan, wystarczy oddać na niego swój głos na TEJ stronie w wyżej wymienionych kategoriach. Głosować możecie codziennie do 28 maja. Wyniki poznamy podczas gali, która odbędzie się 14 czerwca w Chiba.

Justin nominowany był do MTV Video Music Awards Japan sześciokrotnie: dwa razy w 2003 roku za „Like I Love You”, raz w 2004 za „Rock Your Body”, dwa razy w 2007 za „SexyBack” i w 2008 za „Ayo Technology”, jednak ani razu nie zdobył statuetki. Może w tym roku się uda. Trzymamy kciuki i głosujemy! 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI