30 Najlepszych Piosenek Wakacyjnych – Justin Timberlake Polska
logo-jt
30 Najlepszych Piosenek Wakacyjnych
Dodano: 04 Wrz 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Rankings, Singles, Summer Love

Wakacje za nami. Czas pożegnać na jakiś czas gorące słońce i piaszczyste plaże i rozpocząć naukę. Czy ktoś z Was nie będzie tęsknił za tymi dwoma miesiącami beztroski? Nie sądzę. Jednak miłe wspomnienia zawsze można przywrócić za pomocą muzyki. Magazyn „Billboard” stworzył ranking najlepszych piosenek wakacyjnych. Miłą niespodzianką dla fanów Justina jest pojawienie się na nim piosenki „Summer Love”, która znalazła się na miejscu 19. owego zestawienia. Wyróżnienie to staje się jeszcze bardziej prestiżowe, gdy weźniemy pod uwagę, że jest to jedyna piosenka z lat 2000-2009 w tym notowaniu.

„Summer Love” to szósty i ostatni singiel z płyty „FutureSex/LoveSounds”. Piosenka zadebiutowała na 74. miejscu Billboard Hot 100 28 kwietnia 2007 roku, choć oficjalnie jeszcze nie została ogłoszona singlem. Po siedmiu tygodniach, dokładnie 9 czerwca, piosenka dotarła do miejsca 6. wspomnianego notowania (gdzie utrzymała się jeden tydzień). Był to szósty singiel Timberlake’a, który dotarł do pierwszej dziesiątki. Z listy wyleciał po dwudziestu tygodniach. Oficjalnym klipem do piosenki zostało nagranie z trasy FutureSex/LoveShow.

Pełne zestawienie możecie zobaczyć na TEJ stronie.

  


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI