„7 things we learned from Justin Timberlake’s world tour” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„7 things we learned from Justin Timberlake’s world tour”
Dodano: 16 Cze 2014  przez: Ola  w kategoriach: The 20/20 Experience World Tour, Uncategorized

Magazyn Mirror Online opublikował ciekawy artykuł zatytułowany „7 rzeczy, których dowiedzieliśmy się o światowym tournee Justina Timberlake’a „:

„Czułem jakby hip-hop zderzył się z Michael Bublé. Justin prezentuje nie tylko nową muzykę, ale również nowy zespół. Ubrany w koszulę z piorunami oraz prostą marynarkę, Justin wyglądał jak gwiazda Hollywood (…)

Oto czego nauczyliśmy się od The 20/20 Experience World Tour w Londynie:

Scena inspirowana Jay Z

Rewelacyjna współpraca z Jay Z z pewnością stała się dla niego inspiracją. Justin używani niemal identycznej scenografii jak Jay Z podczas swojej Magna Carta Tour. Podłużna, wąska scena daje efekt znacznie mniejszej, dzięki czemu jest idealna dla artystów występujących solo, robiąc niesamowite wrażenie na publiczności. Bez chwytów, bez rozpraszania uwagi.

Setlista była wyczerpująca

Nie da się zaprzeczyć dla którego albumu przyszło najwięcej fanów (…) Usypiający nowy materiał, przeplatany wcześniejszymi utworami, chyba nikt nie ukrywał, nawet sam Justin, że wie dla których utworów publiczność przyszła.

Genialne aranżacje utworów

Kto by pomyślał, że 20 000 tysięcy osób będzie unosić ręce w charakterystycznym dla 8 mili geście do utworu Cry Me A River? Justin zaaranżował każdą piosenkę, w sposób wyjątkowy, zmieniając ton głosu, układy taneczne czy kolorystykę sceny (…).

Przerwa była nieco dziwna

Co tam przerwa, będąc szczerym, nie sądzę aby zbyt wiele osób skarżyło się jeżeli Justin wyszedł na bis i do tego zaśpiewał Sexy Back i Mirrors. Przerwa prawdopodobnie służyła do przypomnienia tekstów mniej znanych utworów (…)

Covery to całkiem dobry pomysł

(…) Cover Elvisa był świetną atrakcją. Brawo dla niego że to zrobił!

Dziwnie cicha publiczność

Fani nieco inny niż na One Direction, byli nieco zachowawczy, Justin podrywał publikę do głośniejszej zabawy „Stop being so f*****g British” (…).

Zjawiło się sporo sporo gwiazd

(…)”

Jak widać, co kraj to inne oczekiwania, inne spostrzeżenia, liczę, że po koncercie w Polsce nikt nie będzie miał wątpliwości gdzie jest najlepsza publiczność na świecie! 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI