Aktualizacja strony – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Aktualizacja strony
Dodano: 30 Gru 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Gallery, Movies, Runner Runner

Jak mogliście zauważyć, na naszej stronie od 2 tygodni nie ma żadnych wpisów. Na szczęście przez ten czas u Justina prawie nic się nie działo, więc dzisiaj nadrabiamy zaległości i nadchodzimy z aktualizacją.

Jak już pisaliśmy, 14 grudnia Justin przyjechał do Princeton na plan Runner Runner. W naszej galerii znajdziecie min. zdjęcia na których Justin gra w kosza w przerwie pomiędzy zdjęciami. Tego samego dnia JT odwiedził także jedną z tamtejszych restauracji i zrobił sobie zdjęcie z jej właścicielem (który pochwalił się tym do prasy). 16 grudnia Justin wraz z ekipą udał się do Nowego Jorku, gdzie nakręcili kolejne sceny przy Grand Central. Aby przenieść się do odpowiedniego albumu, wystarczy kliknąć w poniższe miniaturki:

Justin w Princeton (14 grudnia):

Justin na planie „Runner Runner” w Princeton (14 grudnia):

Justin na planie „Runner Runner” w Nowym Jorku (16 grudnia):

W sieci pojawiły się także zdjęcia z wystawy portretów znanych osobistości. Wśród wystawionych zdjęć znalazła się także fotografia Justina z sesji dla filmu „The Social Network” z 2010 roku:

Thx to Jess, Yohan & Sam 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI