Beyoncé potwierdza współpracę z Justinem! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Beyoncé potwierdza współpracę z Justinem!
Dodano: 10 Sty 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Albums, Other celebrities, Third Studio Album

Po rocznej nieobecności spowodowanej ciążą i narodzinami pierwszego dziecka, Beyoncé powraca w wielkim stylu. Piosenkarka przygotowuje się do wydania kolejnego, piątego już, albumu studyjnego. Jak na prawdziwą divę przystało, promocja nowego krążka przebiegać będzie z ogromnym rozmachem. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Beyoncé wystąpi na najważniejszym sportowym wydarzeniu roku – Super Bowl. Zanim jednak to nastąpi, piosenkarka postanowiła nieco podgrzać atmosferę i zdradziła „GQ” kilka szczegółów o występie i nowym albumie. Ku naszemu zdziwieniu, Beyoncé potwierdziła współpracę z Justinem, o której plotkowano kilka tygodni temu – „[Nad nowym krążkiem] Pracowałam z Pharrellem, Timbalandem, Justinem Timberlakiem i The Dream. Wszyscy zaczynaliśmy w latach 90-tych, kiedy R&B było najpopularniejszym gatunkiem, chcemy przywrócić tamte czasy z powrotem (…)”.

Mamy nadzieję, że ta współpraca to nic innego, jak wspólna piosenka obu artystów. Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Bee i Justin połączyli siły. Dla przypomnienia, „Until The End Of Time” z płyty „FutureSex/LoveSounds” 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI