Billboard Music Awards 2014 rozdane / VEVO Certified – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Billboard Music Awards 2014 rozdane / VEVO Certified
Dodano: 20 maja 2014  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Awards, Singles

Tegoroczna gala rozdania amerykańskich nagród muzycznych Billboard Music Awards odbyła się tradycyjnie w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Wydarzenie transmitowane było na żywo w telewizji ABC 18 maja.

Najwięcej nominacji w tym roku – po dwanaście – otrzymała Lorde i zespół Image Dragons. Justin Timberlake okazał się być największym wygranym tegorocznej gali zdobywając aż siedem statuetek w kategoriach: Top Artist, Top Male Artist, Top Billboard 200 Artist, Top Billboard 200 Album, Top Radio Songs Artist, Top R&B Atrist oraz Top R&B Album.

Niestety JT nie pojawił się na gali, jednak podczas show podziękował za statuetki z Europy, przez satelitę. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Justin przygotowuje się do koncertów w Azji, a tymczasem zyskuje drugie w swojej karierze wyróżnienie VEVO Certified za What Goes Around… Comes Around, które zostało wyświetlone ponad 100 mln razy. Gratulujemy! 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI