„C’mon” – wspólny utwór Justina i Little Big Town – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„C’mon” – wspólny utwór Justina i Little Big Town
Dodano: 10 Cze 2016  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Collaborations

Na początku kwietnia pokazaliśmy Wam zdjęcia ze studia nagraniowego, na których widać Justina z zespołem Little Big Town oraz Pharrellem Williamsem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się co działo się za kulisami tych fotografii, a to wszystko za sprawą wywiadu Williamsa dla magazynu People.

Okazało się, że Justin przypadkowo znalazł się w tym samym studiu nagraniowym co Pharrell i członkowie zespołu z Alabamy i z ciekawości przyszedł posłuchać efektów ich współpracy. Jeden z utworów podobno spodobał mu się tak bardzo, że zaproponował zaśpiewanie fragmentu piosenki, na co wszyscy się zgodzili. I w ten sposób na nowym albumie Little Big Town można usłyszeć Timberlake’a w utworze „C’mon”.

„C’mon” można znaleźć na albumie „Wanderlust”, który swoją premierę ma już dzisiaj. Cały krążek został wyprodukowany przez Pharella Williamsa. Piosenkę możecie przesłuchać poniżej: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI