» „Co jest grane, Davis?” od dziś w kinach Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Już dziś na ekrany polskich kin trafia film „Co jest grane, Davis?” (ang. Inside Llewyn Davis), w którym w rolę Jima Berkeya wcielił się Justin Timberlake.

„Film przedstawia tydzień z życia młodego piosenkarza Llewyna Davisa próbującego swoich sił na nowojorskich scenach folkowych na początku lat sześćdziesiątych XX wieku. Na drodze do jego kariery stoją jednak rozmaite przeciwności losu, niektóre z nich sprowokowane przez niego samego. Nękany przez ciągły brak środków do życia i chłód nowojorskiej zimy, Llewyn decyduje się na podróż do Chicago, by spróbować szczęścia w klubie znanego menedżera Budda Grossmana.” – wikipedia.org

Warto zajrzeć na salę kinową, zwłaszcza, że film zbiera ogrom pozytywnych recenzji, jest nominowany między innymi w dwóch kategoriach do Oscara: najlepsze zdjęcia, najlepszy dźwięk, 3 nominacje do Złotych Globów. Świetna produkcja z rewelacyjną ścieżką dźwiękową, w której w trzech utworach usłyszymy Justina: Five Hundred Miles (Justin Timberlake, Carey Mulligan & Stark Sands), Please Mr. Kennedy (Justin Timberlake, Oscar Isaac & Adam Driver), The Auld Triangle (Chris Thile, Chris Eldridge, Marcus Mumford, Justin Timberlake & Gabe Witcher).

 


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT