» Danja o Timberlake’u Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Podczas oczekiwania na nowy album JT, serwis HipHopWired przeprowadził wywiad z jednym z współtwórców jego ostatniego projektu, Danjem Handz (prawdziwe imię Nate Hills).

Zanim zacząłem z nim pracować, byłem jego wielkim fanem” powiedział o Timberlake’u. „Tak samo miałem z Timbalandem. Tim puścił mi nowy utwór Timberlake’a zanim jeszcze umieszczono go w sieci i pomyślałem, że to kawał dobrej muzyki. Uważam, że Timberlake dotarł muzycznie tam, gdzie powinien. Od dnia, kiedy usłyszałem ją po raz pierwszy [piosenkę], cały czas ją sobie podśpiewuję, tak jak kilka innych, których mogłem przesłuchać.

O ile współpraca między tą trójką (Danja, Timberlake i Timbaland) przyniosła duże zyski, nie mamy co liczyć na udział Danja przy produkcji „The 20/20 Experience”. Zapytany o to, odpowiedział:

Rozmawiałem z Timbalandem podczas wakacji na temat tego, co chce zrobić. Spędziliśmy dużo czasu gadając ze sobą i próbując wymyślić, w jaki ewentualny sposób nasze brzmienia mogłyby pasować. Myślę, że w ciągu ostatnich lat zmieniłem się, stałem się innym człowiekiem, robiącym swoje; tu chodzi o to, żebyśmy usiedli razem i stwierdzili „To jest to, co ja chcę robić i to jest tak, jak ja chcę zrobić.”

On [Timbaland] ma dużo na głowie, tak samo, jak ja, ale nasze sytuacje są różne. Po prostu mamy inne cele. Rozmawialiśmy o tym i wydaje mi się, że to zdecydowanie się wydarzy, chodzi jedynie o to, byśmy sprawili, by to się wydarzyło. Mam się z nim widzieć jakoś za tydzień i mamy zamiar spróbować. Zdecydowanie współpraca moja i Timbalanda jest bardzo prawdopodobna. Jeśli zaś chodzi o nas trzech – mnie, Timbalanda i Justina – z powrotem w studio… Raczej nie, ponieważ album jest prawie gotowy, o ile już nie jest dopięty na ostatni guzik.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT