» Dziękujemy, Rami! Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Witam wszystkich czytających. Ten post chcielibyśmy poświęcić naszemu koledze z zespołu, założycielowi tej strony – Marcinowi. Niestety Marcin od kilku lat walczy z chorobą. Mam nadzieję, że cały fanclub dołączy się do naszych życzeń.

Drogi Marcinie,

Chociaż nasze drogi rozeszły się się jakiś czas temu i nigdy nie spotkaliśmy się oko w oko, wiadomość o Twoim stanie bardzo mną poruszyła. Nie potrafię opisać jak bardzo zmieniło się moje życie po poznaniu Ciebie oraz Kasi i jak podziwiam Ciebie jako osobę. Jak dziś pamiętam moment w którym napisałeś do mnie po raz pierwszy. A było to 8 lat temu na forum CAP. Począwszy od fanclubu Xtiny, poprzez Beyonce i aż do Justina. To wszystko to Twoje „dzieci” i jestem niezwykle dumny, że w mniejszej lub większej części mogłem wziąć udział w ich tworzeniu razem z Tobą.

Twoje poczucie estetyki oraz zdolności graficzne są niesamowite. I powie to każdy, kto widział Twoje ponadczasowe szablony. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny za poświęcony czas, cierpliwość oraz wyrozumiałość jakie wykazałeś przy realizowaniu każdego projektu. W tym momencie chciałem Cię również przeprosić za energię, którą musiałeś włożyć w mają naukę. Zrozumie to tylko ten, kto prześledzi naszą historię Gadu-Gadu :) Mam nadzieję, że tej energii starczy Ci jeszcze w walce z chorobą, czego z całego serca Ci życzę.

Wrażliwy, pomocny i cierpliwy – te trzy słowa najbardziej oddają Twoją osobę z mojego punktu widzenia i takiego Cię zapamiętam. Nadal wierzę, że jeszcze uda nam się spotkać osobiście. Mam nadzieję, że jesteś dumny z tego, co stworzyłeś. Gdyby nie Ty, nie byłoby polskich fanclubów Christiny Aguilery, Beyonce i Justina. Dzięki Tobie zawartych zostało wiele znajomości, wiele przyjaźni – niektórych może na całe życie. Trzymam kciuki, by ta wiadomośc dotarła do Ciebie. Cała załoga Justin Timberlake Polska i cała Timberlejkowa Rodzina jest myślami z Tobą i jest z Ciebie niezwykle dumna.

Moc uścisków,
Dawid i reszta załogi Justin Timberlake Polska.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT