Garść drobnych newsów – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Garść drobnych newsów
Dodano: 17 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Miscellaneous

Ostatnimi czasy w sieci pojawia się wiele informacji na temat Justina. Niektóre z nich są prawdziwe, natomiast inne to zwykłe wymysły zniecierpliwionych fanów, bądź innych osób chcących zarobić na zamieszaniu wokół powrotu Timbarlake’a do muzyki. Poniżej, w skrócie, garść drobnych informacji.

Songkick, strona na której pojawił się wpis o wspólnym koncercie Justina i Beyonce, wydała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, że wspólny koncert obojga artystów w The Garage nie odbędzie się. Wpis na stronie miał jedynie cele badawcze, dlatego też przepraszają wszystkich, którzy zostali wprowadzeni w błąd.

► Witryna Digital Spy potwierdza występ Justina z piosenką „Mirrors” na tegorocznym rozdaniu nagród Brit Awards.

►Francuska stacja radiowa NRJ zorganizowała konkurs, w którym dwójka zwycięzców będzie miała okazję przedpremierowo odsłuchać album The 20/20 Experience oraz spotkać się z Justinem w paryskiej siedzibie radia. Według niepotwierdzonych informacji spotkanie odbędzie się w ostatnim tygodniu lutego, podczas europejskiej promocji płyty.

►W sieci pojawiło się zdjęcia Justina z braćmi: Jonathanem (po lewej) i Stephenem (w środku). Możecie je zobaczyć w naszej galerii klikając TUTAJ. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI