» Garść drobnych newsów Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Ostatnimi czasy w sieci pojawia się wiele informacji na temat Justina. Niektóre z nich są prawdziwe, natomiast inne to zwykłe wymysły zniecierpliwionych fanów, bądź innych osób chcących zarobić na zamieszaniu wokół powrotu Timbarlake’a do muzyki. Poniżej, w skrócie, garść drobnych informacji.

Songkick, strona na której pojawił się wpis o wspólnym koncercie Justina i Beyonce, wydała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, że wspólny koncert obojga artystów w The Garage nie odbędzie się. Wpis na stronie miał jedynie cele badawcze, dlatego też przepraszają wszystkich, którzy zostali wprowadzeni w błąd.

► Witryna Digital Spy potwierdza występ Justina z piosenką „Mirrors” na tegorocznym rozdaniu nagród Brit Awards.

►Francuska stacja radiowa NRJ zorganizowała konkurs, w którym dwójka zwycięzców będzie miała okazję przedpremierowo odsłuchać album The 20/20 Experience oraz spotkać się z Justinem w paryskiej siedzibie radia. Według niepotwierdzonych informacji spotkanie odbędzie się w ostatnim tygodniu lutego, podczas europejskiej promocji płyty.

►W sieci pojawiło się zdjęcia Justina z braćmi: Jonathanem (po lewej) i Stephenem (w środku). Możecie je zobaczyć w naszej galerii klikając TUTAJ.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT