Grammy – relacja na żywo – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Grammy – relacja na żywo
Dodano: 10 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Events, Performences

Już za kilka godzin rozpocznie się najważniejsze wydarzenie muzyczne roku – ceremonia rozdania nagród Grammy. Na scenie pojawi się wielu znakomitych artystów, a wśród nich Justin Timberlake. Według plotek, JT wykona dwa utwory, „Suit & Tie” oraz nową, nieznaną nam dotąd piosenkę. Galę można oglądać na kanale telewizji CBS oraz na oficjalnej stronie wydarzenia. Zachęcamy do oglądania razem z nami!

Justin na czerwonym dywanie (niestety przegapiliśmy):

Aktualizacja #1: Przed północą Justin umieścił kilka zdjęć na Instagram. Wszystko wskazuje na to, że wystąpi z piosenką „Suit & Tie”.

AKTUALIZACJA #2: Justin potwierdził trasę koncertową! Zdradził też, że nie wyruszy w nią sam, lecz nie może zdradzić z kim

AKTUALIZACJA #3: Justin wykonał wraz z Jayem-Z ‚Suit & Tie’ oraz ‚Pusher Love Girl’

AKTUALIZACJA #4: W przerwach show mogliśmy zobaczyć 2 reklamy z udziałem Justina. Pierwsza, sieci Target, druga, piwa Bud Light Platinum. W obydwu wykorzystano piosenkę ‚Suit & Tie’. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI