Jessica Biel o Justinie w „In Style” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Jessica Biel o Justinie w „In Style”
Dodano: 10 Lip 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Jessica Biel

Jessica Biel z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Jeszcze w tym roku w kinach pojawią się trzy filmy z jej udziałem, nie wspominając już o produkcjach zaplanowanych na następny rok oraz przygotowaniach do ślubu. W najnowszym numerze magazynu In Style narzeczona Justina zdradza kilka szczegółów z jej życia (oraz jej partnera). Fragmenty dotyczące Justina poniżej.

Czego nauczyłaś się od swoich rodziców o miłości i związkach?

Najważniejszą rzeczą, jaką nauczyłam się od nich jest to, że zawsze trzeba stawiać związek na pierwszym miejscu. Musisz mieć czas dla swojego partnera. Łatwo jest powiedzieć Hej, zobaczymy się później. Kocham Cię. Tak się nie robi. Justin i ja mamy zasadę. Nie pozwalamy na to, żeby nie widzieć siebie nawzajem przez dłuższy czas, jednak to nie zawsze się sprawdza. Czasem obydwoje jesteśmy zajęci i tak się zdarza. Od teraz chcę uczestniczyć w ważnych decyzjach jakie podejmujemy dla naszego związku.

Jak wygląda typowy posiłek w Waszym domu i kto jest lepszym kucharzem?

Uwielbiam warzywa i ziarna, więc zazwyczaj robię quinoa z pieczonymi warzywami lub ziemniaki z sałatą. Nie wiem zbyt dużo o gotowaniu mięsa, ale Justin lubi grilla. Lubię piec, ale nie jestem w tym za dobra. Kiedyś z przyjacielem myśleliśmy o założeniu restauracji, więc zaprosiliśmy szefa kuchni i gotowaliśmy dla niego. Zrobiłam chlebek cukiniowy i użyłam do tego starych ceramicznych naczyń, które znalazłam w mojej szafce kuchennej. 15 minut później usłyszałam dziwne trzaski. Okazało się, że naczynia nie były żaroodporne, więc w zasadzie zrobiłam dwa bochenki z odłamkami szkła. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI