JT i William Rast – to koniec? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
JT i William Rast – to koniec?
Dodano: 21 Mar 2013  przez: Anka  w kategoriach: Miscellaneous

Justin Timberlake zdecydowanie jest wielkim fanem mody, co możemy też zobaczyć w teledysku „Suit & Tie”, gdzie praktycznie oddaje jej hołd. Ale nie mamy co spodziewać się nowej kolekcji Williama Rasta. Prawdopodobnie piosenkarz porzucił firmę, którą założył razem z Trace Ayala w 2005 roku. Według pewnych źródeł, oficjalnie Timberlake jest nadal zaangażowany w projekt, jednak „Pod koniec tego roku jego zaangażowanie dobiegnie końca„. Kolekcje Rasta składały się głównie z wysokiej jakości dżinsowych ubrań i prezentowane były na kilku tygodniach modowych w Nowym Jorku, jednak ostatni pokaz odbył się w 2010 roku.

Obecnie kolekcje są wyprzedawane w sklepach outletowych (bluefly.com), jednak nie ma wokół nich dużego kręgu zainteresowanych. Źródła potwierdzają: „Skoro wiadomo, że Justin wycofuje się z firmy, kto chciałby kupować tę kolekcję?” .

Rzecznik prasowy Rasta mówi, że Justin będzie związany z firmą „wiecznie”, ponieważ sama jej nazwa jest kombinacją imienia jego dziadka oraz imienia jego najlepszego przyjaciela. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI