» JT i William Rast – to koniec? Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Justin Timberlake zdecydowanie jest wielkim fanem mody, co możemy też zobaczyć w teledysku „Suit & Tie”, gdzie praktycznie oddaje jej hołd. Ale nie mamy co spodziewać się nowej kolekcji Williama Rasta. Prawdopodobnie piosenkarz porzucił firmę, którą założył razem z Trace Ayala w 2005 roku. Według pewnych źródeł, oficjalnie Timberlake jest nadal zaangażowany w projekt, jednak „Pod koniec tego roku jego zaangażowanie dobiegnie końca„. Kolekcje Rasta składały się głównie z wysokiej jakości dżinsowych ubrań i prezentowane były na kilku tygodniach modowych w Nowym Jorku, jednak ostatni pokaz odbył się w 2010 roku.

Obecnie kolekcje są wyprzedawane w sklepach outletowych (bluefly.com), jednak nie ma wokół nich dużego kręgu zainteresowanych. Źródła potwierdzają: „Skoro wiadomo, że Justin wycofuje się z firmy, kto chciałby kupować tę kolekcję?” .

Rzecznik prasowy Rasta mówi, że Justin będzie związany z firmą „wiecznie”, ponieważ sama jej nazwa jest kombinacją imienia jego dziadka oraz imienia jego najlepszego przyjaciela.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT