» JT i produkcja remake’u „The Idolmaker” dla MGM Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Justin Timberlake trzyma się tego, co wie najlepiej. Zaczyna się skupiać na karierze producenta filmowego, wchodząc w negocjacje z MGM w sprawie remake’u „The Idolmaker”.

Wyreżyserowany przez Taylora Hackforda, oryginał w 1980 roku był oparty na życiu rockowego promotora/producenta Boba Marcucciego, który odkrył takie talenty jak Frankie Avalon i Fabian. Timberlake aktualnie nie ma w planach występowania w filmach, chociaż człowiek wtajemniczony mówi, że wszystko może zależeć od zmiany scenariusza i tego kto jest reżyserem.

Podczas gdy nie ma jeszcze miejsca dla Timberlake’a w produkcji „The Idolmaker”. MGM ma wielkie nadzieje na remake i wierzy, że film osiągnie sukces mając taką gwiazdę jak Timberlake, która będzie zaangażowana w proces rozwoju filmu.

Timberlake aktualnie zajmuje się produkcją „Spinning Gold”, gdzie zagra Neila Bogarta. Produkcja filmu jest zaplanowana na przyszły rok, reżyser do tego czasu powinien być już ustalony.

Justin nie jest już tylko marką samą w sobie jeśli chodzi o muzykę, ale powoli wspina się w hierarchii w Hollywood. Pracownie filmowe wiedzą ile korzyści może dać człowiek, którego obserwuje prawie 25 milionów ludzi na Twitterze.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT