JT: „Skoro Led Zeppelin miał 10-minutowe piosenki, czemu ja nie mogę?” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
JT: „Skoro Led Zeppelin miał 10-minutowe piosenki, czemu ja nie mogę?”
Dodano: 28 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Interviews, The 20/20 Experience

Timberlake stwierdził ostatnio, że tworząc nową płytę inspirował się Led Zeppelin i Bobem Dylanem.

Powiedział to Capital FM UK, dodając, że jego podejście do długich piosenek jest podobne do podejścia liderów niektórych z największych zespołów na świecie. „Kiedy nagrywaliśmy płytę, powiedziałem: „Jeśli Pink Floyd i Led Zeppelin mogli mieć 10-minutowe piosenki, tak samo jak Queen, dlaczego my nie możemy?” Później zajmiemy się wersjami dla radio.

Justin opowiedział również o atmosferze, którą tworzy w studio – jest to coś, czego nauczył się od swojego idola, Boba Dylana. „Muzyka jest dla marzycieli” powiedział. „Powinieneś potrafić stworzyć inny świat, w którym możesz zamieszkać. Nie mam zamiaru wypowiadać się tutaj w imieniu Boba Dylana, ale z mojej perspektywy, jako fana, wygląda to tak, że tworzył muzykę, która sprawiła, że czuł się jak ktoś inny i tak właśnie powinno być. Studio jest jedynym miejscem, w którym możesz być wolnym. Zamykasz się w pokoju i tworzysz kompletnie inny świat.” 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI