JT spełnia marzenie Amandy Renneberg – Justin Timberlake Polska
logo-jt
JT spełnia marzenie Amandy Renneberg
Dodano: 19 Sty 2014  przez: Ola  w kategoriach: Charity, Jessica Biel, The 20/20 Experience World Tour

Amanda Renneberg – dwudziestosiedmioletnia fanka JT z Edmonton zmaga się z ataksją Friedreicha ( choroba , która prowadzi do postępującego zwyrodnienia niektórych części układu nerwowego a także mięśnia sercowego). Jej wielkim marzeniem było spotkanie z Justinem „“Ja po prostu go kocham, jest moją inspiracją. Mam wiele problemów, dobre i złe dni, a jego muzyka pomaga mi przez to przebrnąć” – powiedziała w jednym z wywiadów.

Kiedy dowiedziała się o podwójnym koncercie JT w Edmonton w ramach 20/20 Experience World Tour, nie miała wątpliwości, że to jej jedyna szansa aby poznać swojego idola. O pomoc zwróciła się więc do wszystkich użytkowników sieci – stworzyła specjalne konto na Twitterze oraz Facebooku, w którym prosiła o pomoc w realizacji swojego marzenia. Fazman Patel, lokalny biznesmen, słysząc o prośbie Amandy, postanowił osobiście skontaktować się z zespołem Justina i udało się!  „Zadzwonił do mnie!! To było tak surrealistyczne  mój JT dzwonek zadzwonił, i to był on. Zapytał czy może rozmawiać z Amandą, to był jego głos. Nie mogłam w to uwierzyć.” Justin powiedział, że nie może doczekać się spotkania i zaprosił Amandę na poniedziałkowy koncert w Edmonton, gdzie będą mogli się poznać osobiście.

Amanda wraz chłopakiem spotkała się z Justinem i jego żoną, Jessicą Biel – „Nie mogłam uwierzyć, że stoi naprzeciwko mnie, nie mogłam zamknąć ust z wrażenia„.  Spędzili razem 20 minut „Nie podoba mi się mój wózek na zdjęciach, to jest dla mnie coś nowego, zapytałam czy by mnie nie podniósł do zdjęcia ” – oczywiście nie odmówił. Po spotkaniu, para została zaproszona na koncert JT do sekcji VIP, tuż przy scenie obok obecnej tego dnia, matki Justina. Podczas koncertu na Amandę czekała jeszcze jedna niespodzianka – JT  przed 14 500 fanami powiedział „Mam nowego przyjaciela, nazywa się Amanda. Spotkam się z nią po południu, kocham Cię kochanie!„- po koncercie Amanda spotkała się z JT ponownie , wraz z chłopakiem otrzymali VIP zaproszenie na koncert następnego dnia. Amanda pełna radości powiedziała „Chcę mu podziękować z całego serca, za spełnienie marzenia dziewczyny z małego miasteczka”.

BeEUwkaCcAAd2pt

BeEVO_eCMAAyBFa 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI