JT w Oprah’s Master Class – Justin Timberlake Polska
logo-jt
JT w Oprah’s Master Class
Dodano: 14 maja 2014  przez: Michał  w kategoriach: Interviews, TV Shows

W poniedziałkową noc, premierę miał odcinek Oprah’s Master Class z udziałem Justina. Był to 40-minutowy monolog Timberlake’a podzielony na rozdziały, który przedstawiał jego biografię okraszoną komentarzami artysty i prowadzącej, Opry Winfrey.

  • Just Say ‚Amen’ – Justin opowiada o swoim dorastaniu w Memphis, które żyje muzyką. JT czuł się tam inny niż rówieśnicy. Następnie mówi o występie w Star Search, gdzie zamiast wybranego przez siebie utworu musiał wykonać piosenkę country. Kolejnym tematem było Mickey Mouse Club, gdzie wskazuje na podobieństwo występów w MMC do Saturday Night Life.
  • Give It A Shot – W kolejnym fragmencie Justin opowiada o początkach *NSYNC. Potem porusza temat Lou Pearlmana, człowieka, który sfinansował grupę i okradał Justina i chłopaków. Grupa wytoczyła wtedy proces, zależało im wyłącznie na zachowaniu nazwy i uwolnieniu się od osoby finansującej zespół.
  • Remember This Moment – Pomyślny koniec sporu oznaczał wydanie kolejnej płyty „No Strings Attached”. Album pobił rekordy w ilości sprzedanych kopii w pierwszym tygodniu (ponad 2 miliony, rekord nie został pobity do dziś).
  • Step Out On Your Own – Justin mówił, że ogromna trasa koncertowa z zespołem była przeżyciem, którego nie miał zamiaru powtarzać i czuł każdego poranka, że chciałby wreszcie stworzyć coś samemu. JT opowiada o utworze, który stworzył dla Michaela Jacksona czyli „Gone”. Król Popu nie miał zamiaru nagrać kawałka razem z *NSYNC, tylko chciał zrobić to wyłącznie z Justinem, jednak ten odmówił, gdyż piosenka została już nagrana razem z pozostałymi członkami zespołu. To był właśnie ten moment, który popchnął Justina ku karierze solowej. Fragment o MJ nie był wcześniej nikomu znany.
  • It’s About The Song – W tym fragmencie JT poświęca uwagę swoim idolom, których podziwiał w dzieciństwie. Dodał również, że nigdy nie był na koncercie MJ do momentu kiedy nie wystąpili razem.
  • Bring Sexy Back – Justin opowiada o procesie tworzenia pierwszego albumu, na którym umieścił wszystko, co inspirowało go od dziecka oraz przypomina znaną już historię o tym, jak musiał przekonywać stację radiowe w USA, by zaczęły puszczać pierwszy singiel z drugiego krążka, „SexyBack”. JT zdradził również, że w razie gdyby „SexyBack” nie odniosło sukcesu, teledysk do „My Love” był już gotowy i wydaliby kolejny singiel. Opowiedział także, jak kariera aktorska na niego wpłynęła.
  • Make ‚em Laugh – W tej części Justin opowiedział o tym, jak lubi rozśmieszać ludzi i wspomina czasy dzieciństwa, gdy występował przed rodzicami.
  • Finish What You Start – Timberlake sięga pamięcią do lipca 2003 roku, kiedy to został poproszony przez głównego wokalistę Rolling Stones o pojawienie się na koncercie charytatywnym w Toronto. Gwiazdami benefitu były głównie gwiazdy sceny rockowej, dlatego też gdy widownia zaczęła rzucać w Justina butelkami, myślał, że to dlatego, że jego występ ludziom się nie podoba. Justin miał pojawić się na scenie jeszcze raz podczas występu Rolling Stones, jednak myślał o rezygnacji z tego pomysłu. Gdy okazało się, że widownia rzuca też butelkami w Jaggera i jego ekipę, JT zdał sobie sprawę, że ci ludzie byli po prostu pijani i postanowił, że jednak pojawi się ponownie na scenie.
  • Love – Justin mówi o tym, że niezwykle ważne jest, żeby robić to, co kochasz. Opowiedział także, że nadal chodzi na randki (z Jessicą) i to sprawia, że ich związek nadal go ekscytuje. Oprah zdradziła, że JT nie chciał więcej zdradzać na temat jego życia uczuciowego.
  • Always Be A Beginner – Na koniec powiedział, ze lubi zaczynać nowe rzeczy o których nie ma pojęcia i uczyć się wszystkiego od początku.

.. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI