JT zdradza jak planował ślub z Jessicą – Justin Timberlake Polska
logo-jt
JT zdradza jak planował ślub z Jessicą
Dodano: 04 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Interviews, The 20/20 Experience, Wedding

Na łamach radia 1027kiisfm, podczas wywiadu, który przeprowadził Ryan Seacrest, Justin opowiedział jakim cudem udało mu się zorganizować wesele, kiedy jednocześnie przygotowywał nowy album. Zanim jednak zdradził tę wielką tajemnicę, wyjaśnił dlaczego nowa płyta nosi tytuł „The 20/20 Experience”:

Chodzi mniej więcej o to, że kiedy grałem moim znajomym utwory z tej płyty, oni wchodzili i wychodzili ze studio, a kiedy zapytałem „Co o tym sądzicie?”, mój najlepszy przyjaciel odpowiedział „To jest muzyka, którą widzisz” i tak jakoś to zdanie ze mną zostało.

Więc czy album przeszkadzał mu w planowaniu ślubu w październiku? Justin zażartował: „Większość była zaplanowana długo przed październikiem… I myślę, że mogę śmiało stwierdzić, że mój udział w planowaniu wesela polegał na powtarzaniu „Cokolwiek chcesz, skarbie”. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI