Justin dla radia In Demand – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin dla radia In Demand
Dodano: 09 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Interviews, Suit & Tie, The 20/20 Experience, Videos

W tym tygodniu opublikowany został kolejny wywiad, który został przeprowadzony z Justinem podczas jego promocyjnego tournée po Europie. Tym razem dla radia In Demand. Poniżej w skrócie to, co powiedział Justin:

– O albumie: The 20/20 Experience będzie połączeniem dwóch poprzednich krążków, jednak Justin podkreśla, że jest to album utrzymany bardziej w stylu R&B, niż Pop i Dance. Na brzmienie albumu wpłynęła muzyka, którą Justin słuchał jako dziecko.

– O współpracy z Beyoncé i Jayem-Z: Justin potwierdził swój udział na najnowszym albumie Knowles. Powiedział też, że początkowo Jay-Z nie był planowany jako część Suit & Tie

– O nowej trasie: Justin zapowiedział, że oprócz trasy z Jayem-Z wyruszy w jeszcze jedno tournée, które obejmie swoim zasięgiem kilka festiwali w Europie.

– Ulubiony teledysk: Justin powiedział także, że jego ulubionym klipem (wyłączając Suit & Tie) jest teledysk do piosenki Cry Me A River.

Całego wywiadu możecie posłuchać tutaj: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI