Justin i Jessica w jednym filmie? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin i Jessica w jednym filmie?
Dodano: 31 Sie 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Jessica Biel, Movies

Justin i Jessica w jednym filmie? Nie wykluczone. W wywiadzie dla entertainmentwise.com  30-letnia aktorka zdradza, że chciałaby zagrać ze swoim narzeczonym w jednej produkcji. Oczywiście o ile scenariusz będzie dla nich korzystny. „Jeśli trafi się naprawdę ciekawy projekt, na pewno weźmiemy go pod uwagę. Współpraca z życiowym partnerem to dość delikatna sprawa. Trzeba bardzo uważać, aby nie przenosić pracy do domu.” Jessica wyraziła również swoje uznanie dla Justina jako aktora: „[Justin] radzi sobie doskonale w każdym gatunku filmowym. Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli zagrać wrogów!”

A Wy chcielibyście zobaczyć tych dwoje na jednym ekranie? 31 sierpnia będziemy mogli zobaczyć Jess w produkcji science-fiction Pamięć Absolutna, a już we wrześniu premiera Trouble with the Curve. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI