Justin na Capital FM Summertime Ball 2013 – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin na Capital FM Summertime Ball 2013
Dodano: 10 Cze 2013  przez: Michał  w kategoriach: Concerts, Cry Me A River, Events, Gallery, Mirrors, Performences, Singles

Ubiegłego wieczoru Justin Timberlake wystąpił na londyńskim stadionie Wembley, na którym pojawiło się aż 80,000 widzów! JT otworzył to wielkie wydarzenie, będąc tradycyjnie w smokingu. Swój występ piosenkarz zaczął od legendarnego już singla „Cry Me a River”. Samo wykonanie przez Justina utworów tego dnia zaskoczyła wszystkich fanów zebranych w Londynie, Timberlake miał ze sobą wyłącznie gitarę, a w tle pomagał mu drugi gitarzysta. Później JT zaśpiewał „Ain’t No Sunshine” i „Heartbreak Hotel”, a potem spytał się Brytyjczyków: „czy chcecie usłyszeć coś jeszcze?”. Następnym utworem było „What Goes Around…/…Comes Around” z płyty „FutureSex/LoveSounds”, a na samym końcu Justin wykonał swój ostatni singiel, który podbijał jakiś czas temu brytyjskie listy przebojów czyli „Mirrors”. Na sam koniec warto dodać, że JT prowadził całą imprezę.

Zdjęcia z otwarcia imprezy:

Zdjęcia z występu Justina:

„Cry Me a River”:

„What Goes Around…/…Comes Around”:

„Mirrors”: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI