Justin na Rock In Rio! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin na Rock In Rio!
Dodano: 12 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Calendar, Concerts

Justin pojawia się w Ameryce Południowej dosyć rzadko. Od początku kariery dał tam tylko jeden koncert, w 2001 roku, w ramach No Strings Attached Tour. Nic dziwnego, że brazylijscy fani, którzy stanowią bardzo duży procent fanclubu Timberlake’a, czują się nieco pominięci. 12 lat czekania zostanie wynagrodzone już 15 września podczas festiwalu Rock In Rio, bowiem Justin został właśnie potwierdzony jako kolejna gwiazda imprezy.

Oprócz byłego myszkietera na scenie w Rio de Janeiro wystąpią: John Mayer, Metallica, Iron Maiden, Beyoncé, Bruce Springsteen, Muse, Sepultura i wielu innych.

***

LiveNation opublikowało na swoim kanale na portalu YouTube zwiastun najnowszej trasy Justina i Jaya-Z. Możecie zobaczyć go klikając TUTAJ. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI