Justin na szczycie! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin na szczycie!
Dodano: 28 Kwi 2013  przez: Anka  w kategoriach: Performences, The 20/20 Experience

Pięć tygodni od premiery swojej trzeciej płyty – „The 20/20 Experience” Justin Timberlake ma powody do świętowania. Album na świecie rozszedł się już w nakładzie 2,7 mln egzemplarzy zdobywając status Platynowej Płyty m.in. w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a Złotej w Niemczech, Francji i Australii. Single „Suite & Tie” oraz „Mirrors” znajdują się w TOP10 zestawienia Billboard Hot 100, a „Mirrors” króluje na szczytach list światowych przebojów radiowych, m.in. #2 European Airplay Hit 100.

Justin nie zamierza jednak zwolnić tempa.

Zagrał obok Johna Goodmana i Carey Mulligana w nowym filmie Braci Coen „Inside Llewyn Davis”, który w maju zostanie pokazany na festiwalu filmowym w Cannes.

6 czerwca będzie współgospodarzem corocznej gali Summertime Ball organizowanej przez Capital FM – największą stację radiową w Wielkiej Brytanii, która odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie. Również w Londynie 12. lipca wystąpi jako główna gwiazda podczas Wireless Festival, aby niespełna tydzień później wyruszyć wraz Jay-Z w amerykańska trasę koncertową Legends Of Summer Tour.

Do tego „People Magazine” właśnie ogłosił go jednym z 50. Najpiękniejszych Ludzi. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej spektakularnych powrotów muzycznych ostatnich lat.

 

źródło: jazzsoul.pl 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI