Justin nadal górą! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin nadal górą!
Dodano: 03 Kwi 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Charts, The 20/20 Experience

Na szczęście, ten tydzień nie przyniósł wielkich zmian na światowych listach przebojów, oczywiście na szczęście Justina, nie jego rywali. Po świetnym debiucie, „The 20/20 Experience” nadal utrzymuje się na najwyższym miejscu podium światowych list przebojów, w tym najważniejszych: USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Jest to o tyle miłe, że konkurenci wcale nie są słabi. Timberlake uniemożliwił grupie Depeche Mode debiut na najwyższej lokacie brytyjskiej listy sprzedaży. To samo tyczy się listy Billboard Hot 200, gdzie JT przyblokował rapera Lil Wayna i jego album I Am Not a Human Being II.

Kolejna dobra wiadomość, to to, że krążek pokrył się platyną w USA! W tym tygodniu, w samych Stanach Zjednoczonych, album nabyło 318.000 osób, co w sumie daje liczbę 1.290.000. W skrócie mówiąc – Justin zostaje niepokonany!

Dokładna sprzedaż z tego tygodnia pojawi się w weekend. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI