Justin, Pharrell, Timbaland i Nas w studio – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin, Pharrell, Timbaland i Nas w studio
Dodano: 06 Cze 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Candids, Collaborations

Prace nad drugą częścią „The 20/20 Experience” nadal trwają. Dzisiaj w sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia Justina ze studia. Pierwsze z nich opublikował na swoim profilu na Instagram producent i wokalista zespołu N.E.R.D., Pharrell Williams. „Ja i mój kumpel Justin” – napisał na Twitterze podając link do zdjęcia z Justinem. „Poczekaj aż usłyszą co im zgotowaliśmy” – odpisał mu JT. A więc, czekamy Justin!

Przypominamy, że Pharrell jest odpowiedzialny za brzmienie połowy utworów z debiutanckiego albumu Timberlake’a, „Justified” z 2002 roku.

Na drugim zdjęciu znalazła się sama elita muzyki hip-hop i r&b. Oprócz Justina na fotografii możemy dostrzec Timbalanda, Jaya-Z oraz Nasa. Jak widać panom dopisywał dobry humor, który, miejmy nadzieję, będzie miał swoje odzwierciedlenie w pracy.

Klikając na poniższe fotografie, będziecie mogli zobaczyć je w większych rozmiarach. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI