Justin pracuje nad nowym albumem Tonniego Lucci? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin pracuje nad nowym albumem Tonniego Lucci?
Dodano: 14 Gru 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Other celebrities

Tony Lucca miał 14 lat, kiedy wraz z Justinem Timberlake’em, Britney Spears, Christiną Aguilerą i Ryanem Goslingiem występował jako myszkieter w Klubie Myszki Mickey. Swoją karierę muzyczną rozpoczął mniej więcej w tym samym czasie co Justin, czyli 1997 roku, jednak w przeciwieństwie do swojego młodszego kolegi, Lucca miał mniej szczęścia i do tej pory grywa w małych klubach.

W ostatnim roku jednak jego kariera nabrała rozpędu, a wszystko to dzięki udziałowi w popularnym muzycznym show, The Voice, w którym jedną z jurorek jest Christina Aguilera z którą wdał się w mały konflikt. Zachowanie Lucci spowodowało większe zainteresowanie jego osoby przez media, a co za tym idzie, więcej wywiadów. W ostatnim z nich wspomniał, że wydaje kolejny krążek, nad którym pomaga mu… sam Justin Timberlake! Nie zdradził jednak jaki jest udział Timberlake’a w tych pracach.

Co wyniknie z tych prac? Czy słowa Toniego Lucci okażą się prawdziwe? Przekonamy się dopiero w następnym roku. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI