Justin przerywa promocję dla 13-letniej dziewczynki – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin przerywa promocję dla 13-letniej dziewczynki
Dodano: 28 Sie 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Uncategorized

Justin ma chyba nowego największego fana, a w zasadzie fankę. 13 letnia dziewczynka, która przeszła kilka operacji mózgu, tak zaimponowała muzykowi, że ten postanowił przerwać na chwilę swoje tournee po stacjach radiowych i spędzić z nią trochę czasu.

We wtorek, gdy Timberlake udawał się do jednej z rozgłośni radiowych, spotkał na swojej drodze Tine DiLascio, mamę 13 letniej dziewczynki. Kobieta opowiedziała historię swojej córki, Giany, która przeszła operację mózgu dzięki której został usunięty poważny zator w przysadce mózgowej dziewczynki. Justin był pod takim wrażeniem, że postanowił wstrzymać na chwilę swoje obowiązki i poprosił Tinę o spotkanie z Gianą. Po chwili muzyk spotkał się z dziewczynką i jej bratem.

Gina i Justin rozmawiali przez dobre kilkanaście minut podczas których spytał się dziewczynki czy oglądała galę Video Music Awards. Jej twarz rozpromieniała i powiedziała, że JT jest następcą Michaela Jacksona. – relacjonuje matka nastolatki.

Na koniec spotkania Gina spytała, czy może sobie zrobić z nim zdjęcie. „Pod warunkiem, że ustawisz je jako wygaszacz ekranu” – zażartował Justin, po czym musiał wrócić do swoich obowiązków. Oczywiście nie bez pożegnalnego uścisku.

0827-justin-timberlake-tmz-3 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI