» Justin przerywa promocję dla 13-letniej dziewczynki Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Justin ma chyba nowego największego fana, a w zasadzie fankę. 13 letnia dziewczynka, która przeszła kilka operacji mózgu, tak zaimponowała muzykowi, że ten postanowił przerwać na chwilę swoje tournee po stacjach radiowych i spędzić z nią trochę czasu.

We wtorek, gdy Timberlake udawał się do jednej z rozgłośni radiowych, spotkał na swojej drodze Tine DiLascio, mamę 13 letniej dziewczynki. Kobieta opowiedziała historię swojej córki, Giany, która przeszła operację mózgu dzięki której został usunięty poważny zator w przysadce mózgowej dziewczynki. Justin był pod takim wrażeniem, że postanowił wstrzymać na chwilę swoje obowiązki i poprosił Tinę o spotkanie z Gianą. Po chwili muzyk spotkał się z dziewczynką i jej bratem.

Gina i Justin rozmawiali przez dobre kilkanaście minut podczas których spytał się dziewczynki czy oglądała galę Video Music Awards. Jej twarz rozpromieniała i powiedziała, że JT jest następcą Michaela Jacksona. – relacjonuje matka nastolatki.

Na koniec spotkania Gina spytała, czy może sobie zrobić z nim zdjęcie. „Pod warunkiem, że ustawisz je jako wygaszacz ekranu” – zażartował Justin, po czym musiał wrócić do swoich obowiązków. Oczywiście nie bez pożegnalnego uścisku.

0827-justin-timberlake-tmz-3


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT