Justin Timberlake jako założyciel słynnej wytwórni – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin Timberlake jako założyciel słynnej wytwórni
Dodano: 04 maja 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Movies, Spinning Gold

Justin Timberlake wyjątkowo sprawnie łączy profesje muzyka i aktora. Niezwykle pochlebne recenzje zebrał jego ostatni longplay The 20/20 Experience, a już wkrótce będzie można zobaczyć go w kinach w filmie biograficznym o Neilu Bogarcie zatytułowanym „Spinning Gold”.

Nowy król popu wcieli się w rolę samego Bogarta, legendarnego producenta, który w latach 70. ubiegłego wieku założył cenioną wytwórnię Casablanca/Broadwalk Records. Wytwórnia ta jest odpowiedzialna za wyprodukowanie albumów Donny Summer czy Village People.

Spinning Gold to coś więcej niż biografia człowieka, który wpłynął na ukształtowanie całej generacji w ciągu swojego krótkiego życia – czytamy w oświadczeniu producentów obrazu. – Ten film będzie tak ekstrawagancki, że rozpali ekrany kin.

credit: kasia532 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI