Justin Timberlake oszukany! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin Timberlake oszukany!
Dodano: 06 Kwi 2013  przez: Anka  w kategoriach: Miscellaneous

Jak podaje serwis TMZ, Justin Timberlake został ofiarą tak zwanego „swattingu”. W Polsce nie jest to zbyt znane pojęcie – słownik slangu miejskiego tłumaczy „swatting” w ten sposób: „Cel uzyskiwany przez hakera, który przekierowuje centralę numeru alarmowego 911, by skierować oddziały SWAT do posiadłości niewinnej ofiary pod absolutnie fałszywymi pretekstami„.

Ostatnimi ofiarami „swattingu” byli między innymi P.Diddy i Rihanna. W przypadku Justina Timberlake’a owy „swatting” polegał na tym, że ktoś wykonał telefon, jakoby do posiadłości JT wtargnęło czterech czarnych mężczyzn. Następnie w domu miały zostać oddane dwa strzały, a mężczyźni rzekomo zostawili tajemniczą skrzynkę ze świecącymi na czerwono światełkami.

Prawdopodobnie hakerzy, którzy stoją za tymi oszustwami, są również odpowiedzialni za zdobycie informacji finansowych Michelle Obamy i Kim Kardashian. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI