» Justin Timberlake Polska kończy rok! Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Dziś Justin Timberlake Polska świętuje swoje pierwsze urodziny! Dokładnie rok temu, 1 lipca 2012, ja (Dawid) wspólnie z Ramim otworzyliśmy stronę poświęconą Justinowi. Dzisiaj justintimberlake.pl jest jedynym polskim źródłem wiedzy na temat tego utalentowanego artysty i mamy nadzieję, że Waszym ulubionym.

Tak naprawdę pomysł na stronę zrodził się w mojej głowie dużo wcześniej, jednak nie wiedziałem jak się za to zabrać. Poprosiłem więc Ramiego, z którym wcześniej prowadziłem stronę o Beyonce, żeby pomógł mi w realizacji tego planu. Prace nad stroną rozpoczęły się w kwietniu 2012 roku i zajęły nam aż 3 miesiące. Ostatecznie strona została otwarta 1 lipca pod adresem justintimberlake.com.pl.

W grudniu do naszej załogi dołączył Piotrek, który był właścicielem nieistniejącej już strony Timberlake Polska. Piotrek odstąpił nam swój adres justintimberlake.pl, pod którym strona znana jest do dzisiaj. W lutym do załogi dołączył oraz Michał, a w czerwcu Ewelina.

W lutym także otworzyliśmy nasze forum, które obecnie świeci pustkami (mamy nadzieję, że zmieni się to, gdy JT ogłosi daty koncertów w Europie :P).

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwinięcia strony. Ance, która była redaktorką na stronie przez 4 miesiące, Kasi, Cherry i Melody za zdjęcia, naszemu hostowi fan-strefie, forumowiczom, facebookowiczom oraz Wam drodzy czytelnicy, że byliście z nami przez ten rok.  Pozdrawiamy!

Załoga Justin Timberlake Polska :)


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT