Justin Timberlake w Hollywood Palladium! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin Timberlake w Hollywood Palladium!
Dodano: 12 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Concerts

Justin Timberlake powrócił w wielkim stylu, występując w niedzielę w Hollywood Palladium w L.A.  na imprezie zamykającej rozdanie nagród Grammy. Każdy, włącznie z Beyonce i Kelly Rowland chciał mieć bilet na tę imprezę, a tempo w jakim bilety zniknęły ze sprzedaży świadczą chyba najlepiej o tym, jak długo wyczekiwanym przez fanów jego talentu był występ artysty. Na widowni nie zabrakło oczywiście Jessici Biel, która dzielnie kibicowała mężowi.

Ubrany w czarny smoking, Justin nie tylko zadawał szyku, ale podczas 90-minutowego koncertu wprost rozmiótł scenę wykonując m.in. swój debiutancki singiel „Like I Love You”, w którym towarzyszył  mu dwunastoosobowy zespół . Jednym słowem band „JT&the Tennessee Kids” dali czadu. Miłośnicy dawnych kawałków Justina nie mogli czuć się zawiedzeni, jako że wykonał on swoje największe przeboje jak “My Love” czy “Rock Your Body” a także “Cry Me a River”, tyle, że w nowym aranżu.

“Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Muszę przyznać, że minęło trochę czasu, za co przepraszam. Jednak ten rok będzie przedni. Liczę, że zobaczę Wasze twarze podczas najbliższej trasy, kiedy to pojawię się w Staples Center” – powiedział do zebranej publiczności Timberlake.

Tego wieczoru nie zabrakło też smaczków w postaci prezentacji utworów ze zbliżającego się albumu zatytułowanego The 20/20 Experience”. Mianowicie, “Pusher Love Girl” i “That Girl”. Mogliśmy usłyszeć także cover INXS do “What You Need”. Najjaśniejszym punktem wieczoru był chyba wykon “Shake Your Body (Down to the Ground)” pamiętnego zespołu The Jacksons’. Okraszony dużą dawką energicznych ruchów bioder Timberlake’a, występ przyprawił o omdlenie niejedną fankę.

Nie mogło oczywiście zabraknąć i najnowszego hitu “Suit & Tie” oraz Jaya-Z, który swoim udziałem wspiera wokalnie ten kawałek.

Przed opuszczeniem sceny, Justin zakrzyknął ze sceny: “Kocham każdego z Was! Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej!”.

Klikając w poniższe tytuły, będziecie mogli zobaczyć występ z daną piosenką:

◊ Like I Love You
◊ Cry Me A River
◊ That Girl
◊ What Goes Around…Comes Around
◊ Pusher Love Girl
◊ Seniorita
◊ SexyBack
◊ Until The End Of Time
◊ Shake Your Body (The Jacksons cover)
◊ Suit & Tie
◊ Rock Your Body
◊ My Love
◊ Summer Love
◊ FutureSex/Lovesounds
◊ LoveStoned

JEŻELI MACIE WIDEA Z BRAKUJĄCYMI WYSTĘPAMI LUB KTÓREŚ Z PODANYCH NAGRAŃ PRZESTAŁO DZIAŁAĆ, PISZCIE W SHOUTBOXIE.

tekst oryginalny: Ewa Kryszkiewicz, serwis jazzsoul.pl 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI