Justin Timberlake w Today Show – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin Timberlake w Today Show
Dodano: 21 Wrz 2013  przez: DS  w kategoriach: Interviews, Runner Runner

Wczoraj Justin udzielił krótkiego wywiadu w programie Today Show. Reporter Matt wybrał się do Las Vegas gdzie przeprowadził rozmowę z  Timberlakiem, którzy obecnie przebywał w mieście grzechu w ramach promocji swojego najnowszego filmu. JT opowiedział m in. o nowej płycie, filmie „Runner Runner” oraz  skomentował zachowanie Miley Cyrus na gali Video Music Awards.

Justin jest na topie bardziej niż kiedykolwiek, produkuje dwa filmy, nowy album i planuje tour pomimo swojego zajętego harmonogramu. miał możliwość spotkania się z nami, złapaliśmy go na pałacu cezara przed jego nowym filmem ‚Runner Runner’.

Justin wyjawił, że ma dopiero 32 lata lecz w show biznesie przepracował 2/3 swojego życia. Występował w Klubie Myszki Miki mając 11 lat oraz był wokalistą w N Sync przed wyruszeniem na przełomową karierę solową oraz aktorską. Artysta opowiedział, że doświadczenie przychodzi dzięki współpracy z wspaniałymi aktorami, reżyserami oraz muzykami.

Matt spytał Justina co sądzi o kontrowersyjnym  zachowaniu Miley Cyrus. Justin który w swojej karierze sam przechodził przez różne niebezpieczeństwa bronił młodszej koleżanki. „Nie mam konkretnych przemyśleń. Myślę że ona jest naprawdę mądra i utalentowana.  Nie mówię że  zgadzam się  z jej zachowaniem, ale czuje  że to taka osoba która zdarza się co 10, 15 lat” –  mówi JT.

Niebawem Justin wystąpi w najnowszym filmie „Runner Runner”, w którym zagra studenta wplątanego w nielegalne interesy.

Pełny wywiad możecie zobaczyć poniżej:

.. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI