Justin Timberlake zaśpiewa we Wrocławiu? Miasto rozpaczliwie szuka gwiazdy – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin Timberlake zaśpiewa we Wrocławiu? Miasto rozpaczliwie szuka gwiazdy
Dodano: 06 Kwi 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Uncategorized

Po kilku nieudanych próbach zorganizowania na Stadionie Miejskim koncertu zagranicznej gwiazdy, miasto próbuje ratować twarz. Jak się dowiedzieliśmy, tym razem urzędnicy chcą, by we Wrocławiu zaśpiewał Justin Timberlake, amerykański wokalista pop – dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl

Wcześniej porażką Wrocławia zakończyły się negocjacje m.in. z menedżerami Paula McCartneya i Beyonce. Teraz władze stolicy Dolnego Śląska robią wszystko, aby na stadion ściągnąć innego znanego artystę, którego występ odnotowany zostałby jako sukces. Czy będzie to Timberlake? Zobaczymy. Nieoficjalnie wiemy, że rozmowy trwają.

Jeśli i te rozmowy nie zakończą się powodzeniem, w tym roku na stadionie może nie odbyć się… żadna duża impreza. Co prawda jest planowany festiwal muzyki tanecznej we wrześniu (zagrać ma m.in. Dr. Alban i Haddaway), ale nie wiadomo jeszcze, czy i ta impreza dojdzie do skutku. Koncert szykowany jest na lipiec.

źródło: gazetawroclawska.pl 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI