Justin u Jimmiego Fallona – DZIEŃ 3 – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin u Jimmiego Fallona – DZIEŃ 3

Kolejna noc za nami z parą tych fantastycznych facetów! To był genialny odcinek programu Fallona, który polecamy obejrzeć. Podczas wczorajszej nocy mogliśmy często oglądać Justina. Na początku Timberlake wystąpił razem z Jimmym i Michaelem McDonaldem, wykonując wspólnie „Row, Row, Row Your Boat”. Następnie mogliśmy zobaczyć JT w dłuższym skeczu o nazwie „Real people, Fake arms”. Przywołując tę scenkę, nie można zapomnieć o pokazaniu wam fantastycznej mimiki twarzy Justina ;)


Był to fantastyczny skecz, którego również polecamy obejrzeć. Na końcu mogliśmy posłuchać kolejnego utworu Justina z płyty „The 20/20 Experience”. W środową noc tym utworem było „Let The Groove Get In”. Tym tanecznym i latynoskim akcentem zakończył się kolejny występ u Jimmiego.

„Row, Row, Row Your Boat”:

Real People, Fake Arms z Justinem, Jimmim i Steve’m:

„Let The Groove Get In” – po raz pierwszy na żywo! (link alternatywny):

Zdjęcia wkrótce :) 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI