Justin u Jimmiego Fallona – DZIEŃ 5 – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin u Jimmiego Fallona – DZIEŃ 5
Dodano: 16 Mar 2013  przez: Michał  w kategoriach: Albums, Interviews, Late Night with Jimmy Fallon, Singles, The 20/20 Experience, TV Shows

Tydzień z Justinem w „Late Night with Jimmy Fallon” się niestety już skończył. Która noc była najlepsza? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo każdy odcinek z nimi był znakomity. Tuż przed ostatnim dniem Fallon umieścił ciekawy tweet:

Co to „historical” mogło oznaczać? Nic innego tylko HISTORY OF RAP 4! Panowie znowu dali fanom dużo radości wykonując kolejne hity m.in. ostatnio popularny „Thrift Shop” albo utwór Eminema „Lose Yourself”. To była kolejna fantastyczna część i nie możemy doczekać się następnych. Tradycyjnie mogliśmy podziwiać muzyczny występ Justina. Tym razem zamiast utworu z nowej płyty, w ciągu 10 minut dostaliśmy od Timberlake zbiór jego największych hitów!

„Like I Love You”
„My Love”
„Cry Me a River”
„Senorita”

History of Rap 4:

Fantastyczny występ Justina na koniec tygodnia:

Na koniec mamy bardzo śmieszne podsumowanie tygodnia w wykonaniu tej dwójki:

Co to był za fantastyczny tydzień, mamy nadzieję, że wam też się bardzo podobał. Jeśli przegapiliście, któryś dzień z Justinem u Jimmiego możecie kliknąć w poniższe odnośniki, aby się przenieść do danego występu:

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

DZIEŃ 4 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI