Justin w wywiadzie dla iHeart Radio – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin w wywiadzie dla iHeart Radio
Dodano: 20 Wrz 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Interviews, Runner Runner, The 20/20 Experience, The 20/20 Experience - 2 of 2

Justin udzielił dzisiaj telefonicznego wywiadu stacji iHeart Radio w programie On Air With Ryan Seacrest. Prowadzący poruszył temat iHeartRadio Music Festival, na którym Justin wystąpi w tym tygodniu. Zapytany o setlistę, Timberlake odpowiedział, że jeszcze nie została ona utworzona, ale na pewno wykona część materiału z nowej płyty.

Artysta zdradził także, że miał pięć różnych pomysłów na wydanie „The 20/20 Experience”, a jednym z nich było wypuszczenie go na rynek jako jeden dwupłytowy album, ostatecznie po skonsultowaniu się z wytwórnią, podzielił go na dwa osobne krążki. Opisując oba albumy, JT porównał je do Słońca i Księżyca. Justin wyznał także, że album był skończony w lipcu 2012 roku i trudno mu było utrzymać wszystko w tajemnicy.

Timberlake nie krył także podekscytowania swoim najnowszym filmem, „Runner Runner”. Justin zgodził się zagrać w tej produkcji, ponieważ scenariusz przypominał mu filmy, które oglądał jako młody chłopak oraz gra w nim Ben Affleck.

Na koniec zdradził, że robi sobie krótką przerwę na święta. Zero promocji, zero wywiadów i zero występów.

Pełny wywiad możecie posłuchać poniżej: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI