Justin w wywiadzie dla radia BBC i Kiss FM – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin w wywiadzie dla radia BBC i Kiss FM
Dodano: 21 Wrz 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Interviews

Justin podczas swojej podróży do Wielkiej Brytanii i Rosji udzielił wielu wywiadów. Co chwilę w sieci pojawiają się kolejne, tym razem mamy dla Was wideo rozmowy przeprowadzonej z Grimmim z radia BBC. Justin opowiada min. o muzyce, filmie Runner Runner, współpracy z Gemmą Arterton i Benem Affleckiem, jego prezentacji podczas gali GQ Men Of The Year występie na VMA oraz Lady Gadze. Wywiad przeplatany jest ogromną ilością żartów i po reakcji Justina widać, że dobrze się bawił. Zobaczcie wideo poniżej:

..

Tego samego dnia Justin udzielił też wywiadu dla radia Kiss FM. Justin zdradził, że myśli o ponownej współpracy z Pharrellem i Timbalandem, a także wyraził chęć współpracy z Kanye Westem. Wytłumaczył też, dlaczego postanowił podzielić album na dwie płyty, a także przyznał, że druga część jest bardziej taneczna niż pierwsza, choć ma nieco mroczniejsze brzmienie. Opowiedział też o swoich wrażeniach po Wireless Festival. Poniżej możecie posłuchać audio.

.. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI