Justin wyjaśnia niefortunną sprawę z Britney – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin wyjaśnia niefortunną sprawę z Britney
Dodano: 06 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Other celebrities, Twitter

Nie od dziś wiadomo, że Britney Spears ma jednych z najbardziej oddanych fanów na świecie. Pomimo słabnącej formy piosenkarki, ci dalej stoją za nią murem, a gdy tylko ktoś powie złe słowo o ich idolce, przechodzą do ataku. W najgorszym położeniu są byli partnerzy Księżniczki Popu, których każde słowo o Spears, kończy się ‚wojną’ na portalach społecznościowych.

Nie inaczej było po sobotnim koncercie Justina na DirecTV Super Saturday Night. Zapowiadając swój występ z piosenką „Cry Me A River”, JT wypowiedział słowa, które mocno nie spodobały się zagorzałym fanom piosenkarki: Czasami jest tak w życiu, że sądzisz, że znalazłeś tę jedyną. Pewnego dnia odkrywasz jednak, że to zwyczajna suka!. Od razu po przytoczeniu tych słów w jednym z dzienników, na Twitterze rozpoczęło się piekło. I choć w jego wypowiedzi nie padło imię Britney, wszyscy domyślili się o kogo chodzi. Justin (ponownie) musiał napisać sprostowanie na swoim profilu: Ok, widzę was. Nie okazałbym braku szacunku KOMUKOLWIEK. Nigdy. #Relax #ItsBritneyBitch. Uwielbiam to mówić z takim akcentem #Respect”. Po tej wiadomości ataki ucichły… 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI