Justin wypuści film dokumentalny… a my widzieliśmy już jego zapowiedź! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin wypuści film dokumentalny… a my widzieliśmy już jego zapowiedź!
Dodano: 06 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Interviews, The 20/20 Experience

Okazuje się, że fani nie będą oczekiwać jedynie na „The 20/20 Experience”. Timberlake zdradził, że wkrótce wypuści film dokumentalny, który będzie przedstawiać proces tworzenia jego najnowszego albumu. I nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale nawet już widzieliście jego zapowiedź!

Wychodzi na to, że krótki klip „I’m Ready” nie był jedynie zwykłym video, które odliczało czas do kolejnego singla artysty – to była zaledwie część większego planu.

Nie chcę zdradzić zbyt wiele, bo wiesz, lubię zaskakiwać moich fanów, ale ten mały kawałek materiału jest z filmu dokumentalnego, nad którym pracowaliśmy w trakcie tworzenia płyty, czyli w czerwcu” powiedział Timberlake Ryanowi Seacrestowi na antenie radia. „Teledysk jest więc małym jego fragmentem, o czym w ogóle przypomniałem sobie po wpuszczeniu klipu do sieci. To było coś w rodzaju „Och, przecież ludzie nie wiedzą o tym dokumencie. To trochę dziwne.”

Ale fani i tak bardzo ucieszyli się na powrót Timberlake’a.  Wrócił na scenę przed SuperBowl i pomimo głupich plotek na temat rzekomego obrażania Britney Spears, wygląda na to, że ten koncert był idealną rozgrzewką przed kolejnym wydarzeniem – rozdaniem nagród Grammy.

Ciągle o tym myślę” powiedział Timberlake zapytany o występ na Grammy. „To działo się bardzo szybko, dostaliśmy telefon, potwierdziliśmy obecność… I nagle „Och, poczekajcie, chyba powinienem coś zaplanować.” Tak więc, właśnie planuję.

Mimo że Timberlake nie chciał zdradzić za wiele, powiedział, że możemy być przygotowani na „coś, czego nie jeszcze nie słyszeliśmy.”

Oprócz planowania występu na Grammy, Justin również wprowadza ostatnie poprawki do najbardziej oczekiwanego albumu, który na półkach sklepowych pojawi się już 19 marca.

Kiedy tworzyliśmy „FutureSex/LoveSounds”, zawarliśmy tam sporo przejść między jedną piosenką, a kolejną, przez co wiele utworów wydawało się być „dwa w jednym”” powiedział Timberlake. „Na przykład, kiedy weźmiesz „Suit & Tie”, zauważysz, że to rodzaj piosenki, w której dzieją się dwie rzeczy naraz. Wiem, że w radio nie puszczają teraz zbyt dużo R&B; Tim pomyślał, że byłby to świeży pomysł, więc razem z Jay-Z zgodziliśmy się i stwierdziliśmy, że powinniśmy to zrobić. Uwielbiam ten utwór. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI