Justin wyrusza w nową trasę!? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin wyrusza w nową trasę!?
Dodano: 15 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Concerts

Jak podają zagraniczne media, Justin Timberlake został jednym z 32 artystów, którzy pojawią się na tegorocznej trasie, On the Road, sponsorowanej przez portal Yahoo!. Tournée będzie obejmować swoim zasięgiem 21 festiwali na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo w jakich miastach będzie można zobaczyć Justina, poza Wireless Festival w Londynie, który został potwierdzony przez samego wokalistę już w lutym. Dokładne daty wszystkich koncertów możecie zobaczyć poniżej:

..

Wśród innych potwierdzonych artystów znajdują się: Jay-Z, Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore and Ryan Lewis, Frank Ocean i Trey Songz. Trasa rozpocznie się 3 maja w Nowym Jorku i zakończy 14 lipca koncertem w Londynie.

***

Justin potwierdził także swój koncert na South By Southwest Festival, który odbędzie się już jutro. Impreza tylko dla pełnoletnich. Więcej informacji TUTAJ. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI