Justin wystąpi w „Wetten Dass..?” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin wystąpi w „Wetten Dass..?”
Dodano: 22 Sty 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Calendar

Kilka dni temu prezenter „Wetten Dass..?” ogłosił na wizji, że już niebawem gościem programu będzie Justin Timberlake. Taka sama informacja widnieje na oficjalnej stronie programu, według której odcinek z Justinem zostanie wyemitowany 23 lutego. Oprócz Timbarlake’a, w tym samym odcinku pojawi się inny znany piosenkarz, Bruno Mars.

Program rozrywkowy Wetten Dass…?, znany w polskiej wersji jako Załóż się!, jest jednym z najpopularniejszych show publicznej telewizji ZDF. Jego uczestnicy twierdzą, że wykonają zadanie z pozoru niewykonalne, a prowadzący zakłada się z zaproszoną do programu gwiazdą o to, czy zadanie zostanie wykonane czy też nie. Widzowie w każdym odcinku mogą liczyć na występ ze strony zaproszonych gości. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI