Justin zagra milionera? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin zagra milionera?
Dodano: 21 Mar 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Movies, Rumours

Justin w nowym filmie? Nie wykluczone. Według zagranicznych mediów, JT rozważa udział w filmie produkowanym przez swojego znajomego, Jaya-Z. Piosenkarz zainteresowany jest rolą Olivera Daddy’ego Warbucksa w remake’u musicalu „Annie” z Quvenzhané Wallis w roli głównej.

Podkreślamy, że są to jedynie plotki, jednakże udział Timberlake’a w produkcji Jaya-Z jest bardzo prawdopodobny, zważywszy na ostatnie kontakty obu panów. Poniżej możecie przeczytać fabułę filmu:

11-letnia Annie żyje w sierocińcu pod okiem okrutnej pani Hannigan. Pewnego razu okazuje się, że mała spędzi dwa tygodnie świąteczne z milionerem. Mimo, że bogaty pan chce ją adoptować, ona ciągle pamięta o swoich rodzicach, po których został jej medalionik. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI