Justin zdobywa nagrody i świętuje sukcesy w Europie – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Justin zdobywa nagrody i świętuje sukcesy w Europie
Dodano: 27 Kwi 2014  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Awards

Podczas gdy Justin koncertuje po Europie i odbiera certyfikaty za sprzedaż swoich dwóch ostatnich płyt (zdjęcia poniżej), w Stanach Zjednoczonych podczas mniej lub bardziej prestiżowych gal zdobywa statuetki za osiągnięcia w ostatnim roku. I tym sposobem w minionym tygodniu do dorobku JT możemy doliczyć trzy statuetki ASCAP Awards i jedną Radio Disney Music Awards.

Podczas tej pierwszej gali został wyróżniony za „Holy Grail”, „Mirrors” i „Suit & Tie”, które były jednymi z najczęściej granych utworów w 2013 roku. Na gali stacji Disney Channel wygrał w kategorii Best Male i był drugim najstarszym zwycięzcą podczas tegorocznego show. Sukcesów gratulujemy!

Amerykańskie Stowarzyszenie Kompozytorów, Autorów i Wydawców, ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers), jest organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi na rynku utworów muzycznych, działającą na terenie Stanów Zjednoczonych. Stowarzyszenie powstało w roku 1914, jej zadaniem jest ochrona praw autorskich. Jedna z największych na świecie organizacji odnośnie inkasowania muzycznych tantiem. Skupia w swoich szeregach ponad 80 000 kompozytorów, wykonawców piosenek, autorów tekstów i wydawców płyt.

. .

(aby zobaczyć zdjęcia w większych rozmiarach, wystarczy kliknąć na powyższe miniaturki) 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI