» Justin zdobywa nagrody i świętuje sukcesy w Europie Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Podczas gdy Justin koncertuje po Europie i odbiera certyfikaty za sprzedaż swoich dwóch ostatnich płyt (zdjęcia poniżej), w Stanach Zjednoczonych podczas mniej lub bardziej prestiżowych gal zdobywa statuetki za osiągnięcia w ostatnim roku. I tym sposobem w minionym tygodniu do dorobku JT możemy doliczyć trzy statuetki ASCAP Awards i jedną Radio Disney Music Awards.

Podczas tej pierwszej gali został wyróżniony za „Holy Grail”, „Mirrors” i „Suit & Tie”, które były jednymi z najczęściej granych utworów w 2013 roku. Na gali stacji Disney Channel wygrał w kategorii Best Male i był drugim najstarszym zwycięzcą podczas tegorocznego show. Sukcesów gratulujemy!

Amerykańskie Stowarzyszenie Kompozytorów, Autorów i Wydawców, ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers), jest organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi na rynku utworów muzycznych, działającą na terenie Stanów Zjednoczonych. Stowarzyszenie powstało w roku 1914, jej zadaniem jest ochrona praw autorskich. Jedna z największych na świecie organizacji odnośnie inkasowania muzycznych tantiem. Skupia w swoich szeregach ponad 80 000 kompozytorów, wykonawców piosenek, autorów tekstów i wydawców płyt.

. .

(aby zobaczyć zdjęcia w większych rozmiarach, wystarczy kliknąć na powyższe miniaturki)


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT