Już Jutro JT rozpoczyna swoją światową trasę koncertową !!! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Już Jutro JT rozpoczyna swoją światową trasę koncertową !!!
Dodano: 05 Lis 2013  przez: DS  w kategoriach: The 20/20 Experience, The 20/20 Experience - 2 of 2, The 20/20 Experience World Tour

Już jutro Justin Timberlake rusza w pierwszą po wielu latach światową trasę koncertową „The 20/20 Experience World Tour”. Pierwszy występ odbędzie się w Brooklynie na obiekcie Barclays Center gwiazdą otwierającą pierwsze sześć koncertów Justina będzie kanadyjski artysta The Weeknd znany m.in. z współpracy z Drakiem, który udziela swojego wokalu na najnowszym albumie Justina „The 20/20 Experience 2 of 2” w piosence „Cabaret”. Na trasie koncertowej JT będzie promował swoje dwa najnowsze wydawnictwa z tego roku, lecz nie zabraknie z pewnością starszych hitów z poprzednich płyt. Z okazji jutrzejszego występu został opublikowany plakat, który możecie zobaczyć poniżej:

plakat 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI