Już jutro polska premiera „Runner Runner” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Już jutro polska premiera „Runner Runner”
Dodano: 17 Paź 2013  przez: Michał  w kategoriach: Movies, Runner Runner

Chociaż światowa premiera miała miejsce 4 października to dopiero jutro na ekranach polskich kin pojawi się długo wyczekiwany film z Justinem Timberlakem – „Runner Runner” (pol. „Ślepy traf”). Film opowiada o studencie (Justin Timberlake), który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Kostarykę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu (Ben Affleck), bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że „kasyno zawsze wygrywa”.

POLSKI ZWIASTUN:

Oprócz tego w celu promocji filmu pojawiło się wideo na Youtube, gdzie Justin opowiada na pytania w przeciągu 60 sekund, a następnie udziela odpowiedzi na temat filmu „Runner Runner”. Timberlake’a przepytywał Anthony Mackie. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI